IPL Warszawa HB Clinic – co warto wiedzieć

Zbiór słów IPL Warszawa szukany przez Ciebie występuje w poniższym tekście.


 

IPL Warszawa HB Blinic - co warto wiedziećCo warto wiedzieć o IPL 

Porównanie laserów

Zarówno IPL jak i lasery np. aleksandrytowy, diodowy, neodymowo-jagowy (Nd:Yg) działają na identycznej zasadzie wpływając na melaninę.

Lasery różnią się jednak od IPL-a tym że mogą działać tylko na jednej głębokości, gdyż wynika to z ich właściwości fizycznych. IPL ma natomiast wymienne filtry pozwalające mu działać na różnych głębokościach i wpływać na różne tkanki – nie tylko włosy – dzięki czemu jest bardziej wszechstronny oraz ma większe możliwości regulacji parametrów działania .

Podsumowując, skuteczność tych urządzeń jest identyczna. Głosy mówiące o wyższości jednego urządzenia nad drugim wynikają jedynie ze strategii marketingowych firm które zakupiły dane urządzenie.

Faktem jest, że dobrej jakości urządzenie IPL jest tańsze w zakupie niż laser, co przekłada się na bardziej atrakcyjną cenę zabiegu. Wyższa cena zabiegu na urządzeniu laserowym wynika też z faktu, iż lasery posiadają bardzo małe pole działania (strumień światła w formie zaostrzonego ołówka), a specjalista wykonujący zabieg musi o wiele bardziej się napracować, aby trafić we wszystkie włosy. W przypadku IPL-a głowica ma dużą powierzchnię i za jednym „strzałem" obejmuje większą ilość włosów bez efektu "nietrafionego" owłosienia, przy dokładnie wykonanym zabiegu.

Laser IPL E-Light, którym dysponujemy w HB Clinic, funkcjonuje na zasadzie synergii światła w technologii IPL (intense pulsed light) z technologią opartą na fali radiowej RF (radiofrekwencja). Powiązanie tych dwóch metod daje rezultaty terapeutyczne o wiele bardziej efektywne przy dużo niższym zakresie wysyłanej do skóry energii. Laser IPL E-light osiąga optymalne wyniki przy zwiększonym bezpieczeństwie i komforcie dla pacjenta. 

Zastosowanie

  • usuwanie każdego rodzaju owłosienia
  • fotoodmładzanie, lifting, likwidacja zmarszczek, ujędrnienie skóry
  • likwidacja przebarwień
  • usuwanie niewielkich popękanych naczyń krwionośnych, rumienia
  • niwelowanie trądziku

Urządzenie używane przez naszych specjalistów jest regularnie serwisowane, dzięki temu zachowuje pełnię mocy oraz niezbędnych właściwości, co przekłada się na rezultat.

IPL Warszawa Wola ul. Górczewska 82, tel. 531 338 343 Zapraszamy !!!


 

Podstawowe zwroty, które pomogły Ci znaleźć HB Clinic w internecie to IPL Warszawa. Szukany przez Ciebie zwrot IPL Warszawa posiada atrybuty wspomagające system wyszukiwań. Miesięcznie ok. 30 osób wykorzystuje zwrot IPL Warszawa szukając terapii w ineternecie.

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu