Laserowe usuwanie owłosienia Warszawa HB Clinic

Wyniki poszukiwanych słów laserowe usuwanie owłosienia Warszawa prezentujemy poniżej.


 

Laserowe usuwanie owłosienia Warszawa, najlepszy laser w służbie Twojego piękna

IPL

Fotodepilacja jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Cechuje ją także znikoma bolesność. IPL, czyli Intense Pulsed Light, jest najnowszą technologią posiadającą w swojej palecie zabieg fotodepilacji.

Fototermoliza selektywna

Laser IPL E-light bazuje na zjawisku selektywnej fototermolizy. Jest to klucz do skuteczności IPL E-light. Proces ten działa na zasadzie pochłaniania przez odpowiednie barwniki zawarte w skórze światła emitowanego przez urządzenie. Następnie, już w tkance, dochodzi do zamiany energii świetlnej na energię cieplną, co skutkuje fantastycznymi efektami w walce m.in. z nadmiernym owłosieniem.

Selektywne wiązki światła są w stanie działać wybiórczo na interesujące nas chromofory, dzięki czemu tkanki okalające pozostają nienaruszone, a zabieg jest bezpieczny. Skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu gwarantuje Twoje zadowolenie i tłumaczy popularność IPL E-light.

Ilość zabiegów

Ze względu na to, iż włosy na ciele rosną w różnych cyklach, nie jesteśmy w stanie usunąć wszystkich podczas jednego zabiegu. Natomiast skuteczność pojedynczego zabiegu waha się między 20 a 30%, co jest świetnym wynikiem. W celu dotarcia do dotarcia wiązką IPL do wszystkich włosów, które reagują na bodziec świetlny tylko w odpowiedniej fazie, trzeba wykonać od 5 do 8 zabiegów w czasie 2 do 3 miesięcy. Dobrą informacją jest, iż po wykonaniu serii zabiegów i uzyskaniu porządanego efektu, wsytarczy powtórzyć zabieg tylko raz na 10 miesięcy.

Zastosowanie IPL E-light

  • fotoepilacja - redukcja owłosienia
  • fotoodmładzanie
  • obkurczenie rozszerzonych porów skórnych
  • walka ze zmianami pigmentacyjnymi
  • zamykanie naczyń krwionośnych (tzw. pajączków)
  • rumień
  • trądzik ropowiczy

 

Dlaczego zabieg depilacji laserowej IPL może być nieskuteczny?

Tak jak wszystkie produkty na rynku IPL-e również różnią się między sobą m.in. jakością. Niskiej jakości urządzenia mogą nie trzymać parametrów zabiegowych i ich skuteczność może być niższa lub zerowa.   IPL – posiada wymienną lampę ksenonową, która powinna być wymieniana po przebiegu ok 70000-80000 strzałów czyli dość często. Skuteczność lampy mierzy się specjalnymi miernikami i wydaję się na tej podstawie certyfikat jakości. Zabieg IPL w bardzo niskiej cenie powinien wzbudzić Twoje podejrzenia, ponieważ wymiana lampy jest kosztowna. Być może lampa nie jest wymieniana na czas ze względów ekonomicznych.   Parametry zabiegowe i filtry wiązki świetlnej mogą być nieprawidłowo dobrane. Specjalista może przeprowadzać zabieg niedbale, opuszczając niektóre fragmenty ciała, szczególnie te trudniej dostępne, np. okolica bikini.  

W HB Clinic dbamy o te wszystkie tak istotne elementy, więc nie boimy się o tym pisać. Wszelkie nasze certyfikaty i uprawnienia są do Twojego wglądu. Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje i próbę zabiegową.

 

Nasz IPL, czyli Intense Pulsed Light

 

Laserowe usuwanie owłosienia Warszawa Wola ul. Górczewska 82, tel. 531 338 343 Zapraszamy!!!


Użyto systemu wynajdowania odpowiednich fraz, wspomagający Twoje  starania w sprawnym znalezieniu zwrotu laserowe usuwanie owłosienia Warszawa w internecie oraz na naszej stronie. Używanie przez Ciebie całych frazy typu laserowe usuwanie owłosienia Warszawa ułatwia działanie algorytmu. Statystyki pokazują, że wykorzystano zdanie laserowe usuwanie owłosienia Warszawa 110 razy w trakcie poszukiwań w danym miesiącu.

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu