Elektrostymulacja Warszawa HB Clinic

Zestaw słów elektrostymulacja Warszawa jest uwzględniony w artykule zawartym na tej podstronie. 


Leczenie cellulitu dzięki elektrostymulacji

Jak wygląda leczenie cellulitu przy użyciu stymulacji mięśni brzucha, ud i pośladków

Do danej grupy mięśniowej przykładane są elektrody z żelem przewodzącym. Fizjoterapeuta ustawia parametry stymulacji najbardziej odpowiednie dla danej grupy mięśniowej. Następnie wybiera natężenie prądu tak, aby skurcze mięśniowe były najefektywniejsze a odczucia pacjenta komfortowe.

Podczas zabiegu mięśnie są wprowadzane w sekwencje skurczy o dużej sile. Odpowiada to intensywnemu treningowi siłowemu z obciążeniem. Dzięki zewnętrznej stymulacji mięśni nie ma efektu zmęczenia organizmu. Po zabiegu wyraźnie odczuwalne jest zjawisko tzw. „zakwasów mięśniowych”. Najczęściej wybieranym przez pacjentów zabiegiem jest elektrostymulacja mięśni brzucha. Ogromnym powodzeniem cieszy się również elektrostymulacja ud i pośladków.

Urządzenie do elektrostymulacji mięśni leczące cellulit

Elektrostymulacja Warszawa

Zabiegi wykonywane są na wysokiej klasy urządzeniu ULTRATONE 

 

Działanie urządzenia Ultratone oparte jest na naturalnych impulsach elektrycznych wytwarzanych przez nasze ciało. Mechanizm działania impulsu, który pierwotnie zostaje przesłany z mózgu do odpowiedniego narządu, jest imitowany przez Ultratone. I tak, na skutek pracy Ultratone, mięsień jest aktywowany do fazy skurczu, a następnie do fazy relaksu. Taka sekwencja powtarzana jest z częstotliwością oraz natężeniem odpowiadającym rezultatom jakie chcemy uzyskać.  

Więcej dowiesz się na www.ultratone.co.uk

Twoje bezpieczeństwo w trakcie leczenia cellulitu przy użyciu elektrostymulacji mięśni

Zabiegi wykonywane są przez personel medyczny, co jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa i maksymalnej efektywności.  Cały personel ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny na odpowiadających swojej specjalizacji wydziałach.

Efekty leczenia cellulitu przy użyciu zabiegu elektrostymulacji mięśni

  • poprawa rzeźby mięśniowej
  • spalenie lokalnego tłuszczu
  • zmniejszenie obwodów
  • poprawa siły mięśniowej

Elektrostymulacja mięśni brzucha powoduje zmniejszenie obwodów, spłaszczenie brzucha, poprawia stabilizację kręgosłupa. Elektrostymulacja ud i pośladków zmniejsza widoczność cellulitu oraz podnosi pośladki.

 

Elektrostymulacja Warszawa ul. Górczewska 82, tel. 531 338 343 Zapraszamy!!!


 

Efekty wypadkowej układu słów składających się na frazę elektrostymulacja Warszawa zawartych w bieżącym  serwisie, zostały znalezione przy zastosowaniu schematu wyszukiwania dla pojedynczych wyrazów tworzących np. elektrostymulacja Warszawa jak i całej frazy elektrostymulacja Warszawa.


 

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu