Masaże lecznicze

Masaż limfatyczny, masaże lecznicze

Drenaż limfatyczny manualny

Drenaż limfatyczny - przeciwobrzękowy

Terapia polega na wykonaniu manualnego drenażu przez specjalistę fizjoterapii, podczas którego udrażniane są węzły chłonne, a następnie naczynia limfatyczne poprzez zastosowanie specjalnych technik manualnych.

drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny twarzy, masaże lecznicze

Drenaż limfatyczny twarzy

Masaż limfatyczny twarzy

Drenaż limfatyczny twarzy to nic innego jak masaż twarzy wykonywany przez specjalistę fizjoterapii. Drenaż limfatyczny twarzy wykorzystuje się do leczenia obrzęków limfatycznych, pooperacyjnych czy pourazowych oraz po zabiegach medycyny estetycznej.

drenaż limfatyczny twarzy

Rehabilitacja kręgosłupa, masaże lecznicze

Masaż kręgosłupa z badaniem

Rehabilitacja kręgosłupa

Masaż skutecznie lokalizuje źródło problemu, pozwala precyzyjnie wykonać zabieg, uwalniając Cię od bólu w krótkim czasie. Masaż, jest wykonywany w oparciu o rzetelną wiedzę anatomiczną i biomechaniczną.

rehabilitacja kręgosłupa

Terapia tkanek miękkich, rehabilitacja kręgosłupa, punkty spustowe

Terapia tkanek miękkich

Terapia tkanek miękkich

Opracowanie tkanek miękkich, aby uzyskać ich rozluźnienie, zmniejszenie bólu czy uczucia sztywności, następnie utrwala się efekty masażu i pozwala na dłużej zmniejszyć bądź zlikwidować dolegliwości.

terapia tkanek miękkich

rehabilitacja po mastektomii

Rehabilitacja po mastektomii

Rehabilitacja po mastektomii

Rehabilitacja po mastektomii jest podstawowym i zalecanym przez specjalistów sposobem na odzyskanie całkowitej sprawności fizycznej oraz równowagi wewnętrznej. W HB Clinic stosujemy manualne masaże limfatyczne, jak również masaż mechaniczny z użyciem najnowocześniejszego sprzętu do presoterapii. Dbamy o to, aby każdy drenaż prowadzony za pomocą urządzeń medycznych był poprzedzony, krótkim manualnym zabiegiem udrażniającym węzły chłonne i kąty żylne.

rehabilitacja po mastektomii

 

Masaże lecznicze Warszawa ul. Górczewska 82, tel 531 338 343 Zapraszamy !!!


 

Zapraszamy na profesjonalne masaże lecznicze. Dyplomowani fizjoterapeuci wykonują masaże lecznicze dopasowane do Twoich potrzeb. W HB Clinic możesz kupić pakiety na masaże lecznicze i zaoszczędzić 10 % ceny - zapraszamy.


 

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu