Mezoterapia igłowa efekty długotrwałego nawilżenia

Zwrot mezoterapia igłowa efekty znajduje się na tej podstronie.


 

Mezoterapia igłowa efekty  HB Clinic ZFill refresh Warszawa

Mezoterapia igłowa efekty  naturalnej regeneracji i biorewitalizacji skóry

Zespół HB Clinic pracuje m.in. na preparatach niemieckiej firmy Zimmer Aesthetic Division

Do zabiegów mezoterapii igłowej wykorzystujemy produkt medyczny ZFill refresh ². Zawiera on hialuronian sodu stabilizowany glicerolem. Dzięki takiej mieszance mezoterapia igłowa efektywnie i długo nawilża oraz stymuluje.


ZFill refresh ² jest lepkosprężystym roztworem do przywracania utraconego z wiekiem kwasu hialuronowego, poprawienia nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry oraz wypełniania drobnych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechowe i zmarszczki palacza wokół ust.  

ZFill refresh ² jest rekomendowany przez lekarzy do bardzo skutecznej i mocnej mezoterapii. Dzięki unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego z wysoko stężoną gliceryną ZFill refresh ² jest najskuteczniejszą formą mezoterapii kwasem hialuronowym. Dzięki zastosowaniu gliceryny kwas hialuronowy dłużej pozostaje w skórze. To cecha ochronna. Technologia Zimmer gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji. Potwierdzaja to rekomendacja Niemieckiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które produkty ZFill nagrodziły: laurem za Produkt Roku 2013.

Mezoterapia igłowa efekty długotrwałego nawilżenia i stymulacji HB Clinic 531 343 338 Zadzwoń i dowiedz się więcej !!!

 

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu