Osocze bogatopłytkowe Warszawa HB Clinic

Wyszukiwanie dla frazy osocze bogatopłytkowe Warszawa w serwisie hbclinic.pl


 

Osocze bogatopłytkowe Warszawa

 

Osocze bogatopłytkowe - PRP (Plateled Rich Plasma)

PRP to autologiczny preparat otrzymywany z krwi pacjenta. Chociaż brzmi to nieciekawie, metoda ta przez większość specjalistów uznawana jest za najlepszą z dostępnych oraz za przyszłość w medycynie regeneracyjnej. Zastosowanie komórek bioaktywnych dla spotęgowania i przyspieszenia naturalnych procesów naprawczych, jest przełomowym sposobem leczenia. Efekty po zabiegach opartych na autologicznych materiałach są długotrwałe i bardzo bezpieczne.  

Osocze bogatopłytkowe Warszawa HB Clinic to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

Płytki krwi biorą udział w procesach naprawy i odnowy tkanek.  Rewitalizacja skóry następuje dzięki czynnikom wzrostu zawartym w osoczu bogatopłytkowym. Po podaniu zachodzi proces pobudzenia komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji struktur, za które są odpowiedzialne.

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest w wielu dziedzinach medycyny, takich jak ortopedia, kardiologia, okulistyka, stomatologia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna czy trychologia. Jest to skuteczna metoda wpływająca pozytywnie na procesy gojenia i odbudowy tkanek.

W medycynie estetycznej  stosuje się osocze bogatopłytkowe w celu zniwelowania zmarszczek oraz zwiększenia napięcia i nawilżenia skóry. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest również do zabiegów redukujących blizny oraz rozstępy. Efekt biostymulacji PRP polega na aktywacji rożnych rodzajów komórek przez czynniki wzrostu.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Podczas zabiegu pobierana jest niewielka ilość krwi, około 8 – 24 ml. Krew pobiera się w sposób standardowy, tak jak w szpitalach czy stacjach krwiodawstwa. Zestawy do pobierania oparte są na metodzie próżniowej, co oznacza, że krew nie jest odciągana z miejsca wkłucia, a sama swobodnie wpływa do probówki. Materiał zabezpieczony w specjalnych probówkach (które zawierają substancję przeciwkrzepliwą) zostaje odwirowany w wirówce laboratoryjnej. Trwa to, w zależności od wybranego przez specjalistę sposobu, od pięciu do ośmiu minut.  Odpowiednio oddzielony w procesie wirowania materiał zostaje wyprowadzony z probówki do strzykawki i jest gotowy do podania.  Przygotowany preparat podaje się metodą mezoterapii igłowej, czyli metodą ostrzykiwania. Osocze jest w pełni biokompatybilne.

 

Osocze bogatopłytkowe Warszawa Wola ul. Górczewska 82, tel. 531 343 338 Zapraszamy!!!


Podstawowe zwroty, które pomogły Ci znaleźć HB Clinic w internecie to osocze bogatopłytkowe Warszawa. Szukany przez Ciebie zwrot osocze bogatopłytkowe Warszawa posiada atrybuty wspomagające system wyszukiwań. Miesięcznie ok. 50 osób wykorzystuje zwrot osocze bogatopłytkowe Warszawa szukając terapii w ineternecie.

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu