Nasze Kwalifikacje

lek. med Robert Jan Chmielewski

lek. med Robert Jan Chmielewski

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w medycynie estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mu pomoc pacjentom w trosce o ich zdrowy wygląd i urodę. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.


mgr Piotr Basista

mgr Piotr Basista

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2006 r. Interesuję się terapią manualną i dysfunkcjami dna miednicy. Pasjonuje go diagnozowanie trudnych i zagadkowych przypadków klinicznych. Odbył szereg szkoleń poświęconych terapii manualnej, jak również tematyce fizjoterapii dna miednicy. W kwietniu 2013 r., wygłosił wykład w szpitalu św. Zofii w Warszawie poświęcony rehabilitacji nietrzymania moczu. W grudniu 2014 r. wystąpił jako wykładowca podczas konferencji neurourologicznej. W czerwcu 2015 r. wystąpił na forum z wybitnymi specjalistami urologii i ginekologii, propagując fizjoterapię dna miednicy. Jest autorem publikacji w kwartalniku NTM, jak również w „Przeglądzie Urologicznym”. Jest współzałożycielem Kliniki Ludzkiego Ciała Specjalizującej się w rehabilitacji dna miednicy.


mgr Dorota Basista

mgr Dorota Basista

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego kierunek: fizjoterapia na WUM. Jest współzałożycielką Kliniki Ludzkiego Ciała. Pasjonuje się Fizjoterapią i Medycyną Estetyczną. Uczestniczy w ogólnopolskich i sympozjach i kongresach poświęconych Fizjoterapii i Medycynie Estetycznej. Odbyła wiele szkoleń podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej, fizjoterapii dna miednicy, jak również z zakresu medycyny estetycznej. Poznawanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała jest jej wielkim hobby – nieprzerwanie poszukuje najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych rozwiązań medycznych dla swoich pacjentów. W HB Clinic zajmuje się fizjoterapią dna miednicy, planowaniem fizjoterapii i diagnostyką uroginekologiczną oraz wykonywaniem nielekarskich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.


 

mgr Katarzyna Grodzicka

Ukończyła  II Wydział Lekarski na  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia. Dziedzina fizjoterapii dna miednicy była w jej kręgu zainteresowań już na studiach. W naszej placówce Kasia prowadzi terapię z wizualizacją pracy mięśni dna miednicy , terapię manualną wewnętrzną jak również pomaga pacjentom z schorzeniami ortopedycznymi. Ukończyła szkolenia: terapię manualną wg. Platsmana, Kinesiology Taping, wewnętrzne szkolenia HB Clinic obejmujące tematykę dna miednicy. Na co dzień interesuje się  kuchnią orientalną, podróżami i sportem.

PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu