Nasze Kwalifikacje

lek. med Robert Jan Chmielewski

lek. med Robert Jan Chmielewski

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w medycynie estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mu pomoc pacjentom w trosce o ich zdrowy wygląd i urodę. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.


mgr Piotr Basista

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2006 r. Interesuję się terapią manualną i dysfunkcjami dna miednicy. Pasjonuje go diagnozowanie trudnych i zagadkowych przypadków klinicznych. Odbył szereg szkoleń poświęconych terapii manualnej, jak również tematyce fizjoterapii dna miednicy. W kwietniu 2013 r., wygłosił wykład w szpitalu św. Zofii w Warszawie poświęcony rehabilitacji nietrzymania moczu. W grudniu 2014 r. wystąpił jako wykładowca podczas konferencji neurourologicznej. W czerwcu 2015 r. wystąpił na forum z wybitnymi specjalistami urologii i ginekologii, propagując fizjoterapię dna miednicy. Jest autorem publikacji w kwartalniku NTM, jak również w „Przeglądzie Urologicznym”. Jest współzałożycielem HB CLINIC Specjalizującej się w rehabilitacji dna miednicy. W HB Clinic prowadzi konsultacje medyczne, zabiegi per rectum, per vaginam, biofeedback oraz terapię manualną.


mgr Dorota Basista

mgr Dorota Basista

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego kierunek: fizjoterapia na WUM. Jest współzałożycielką HB CLINIC. Pasjonuje się Fizjoterapią Dna Miednicy Uczestniczy w ogólnopolskich i sympozjach i kongresach poświęconych uroginekologii, seksuologii i proktologii. Odbyła wiele szkoleń podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej, fizjoterapii dna miednicy, jak również z zakresu medycyny estetycznej. Poznawanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała jest jej wielkim hobby – nieprzerwanie poszukuje najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych rozwiązań medycznych dla swoich pacjentów. W HB Clinic zajmuje się fizjoterapią dna miednicy, planowaniem fizjoterapii i diagnostyką uroginekologiczną. Prowadzi konsultacje fizjoterapeutyczne kwalifikujące do zastosowania odpowiedniego leczenia, wykonuje zabiegi per vaginam, per rectum, biofeedback, igłoterapii, terapii manualnej oraz kieruje zespołem fizjoterapeutów. 


 

mgr Katarzyna Grodzicka

Ukończyła  II Wydział Lekarski na  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia. Dziedzina fizjoterapii dna miednicy była w jej kręgu zainteresowań już na studiach. W naszej placówce Kasia prowadzi terapię z wizualizacją pracy mięśni dna miednicy , terapię manualną wewnętrzną jak również pomaga pacjentom z schorzeniami ortopedycznymi. Ukończyła szkolenia: terapię manualną wg. Platsmana, Kinesiology Taping, wewnętrzne szkolenia HB Clinic obejmujące tematykę dna miednicy. Na co dzień interesuje się  kuchnią orientalną, podróżami i sportem.


PARTNERZY
Placówka medyczna
hbclinic.eu